poniedziałek, 6 września 2010

ODBLASKOWY ANIOŁ W OZIMKU...

SPOTKAŁEM GO W ŚRODĘ ,1.WRZEŚNIA,OKOŁO GODZINY 15.30 NA STACJI ORLEN W OZIMKU. MOWA O MARCINIE STAWINOGA, KTÓREGO LUDZIE Z CAŁEJ POLSKI ZNAJĄ BARDZIEJ JAKO "ODBLASKOWY ANIOŁ ZE SZCZECINA".PORUSZA SIĘ PO POLSCE NA ROWERZE, CIĄGNĄC ZA SOBĄ PRZYCZEPKĘ Z EKWIPUNKIEM WAŻĄCYM PRAWIE 150 KG. PO KRÓTKIEJ ROZMOWIE Z NIM ZORIENTOWAŁEM SIĘ, ŻE JEST BARDZO ZMĘCZONY,PRZEMOKNIĘTY I GŁODNY, POKONAŁ W TYM DNIU PONAD 100 KILOMETRÓW (CZECHOWICE-DZIEDZICE, OZIMEK),STWIERDZIŁEM, ŻE TRZEBA MU POMÓC. PO TELEFONIE DO ADAMA PURWINA ZDECYDOWALIŚMY, ŻE WYSUSZY SIĘ ,ODPOCZNIE,PRZENOCUJE NA TERENIE "ORLIKA" W OZIMKU.
OPOWIEDZIAŁ MI O CELU SWOJEJ PODRÓŻY,KTÓRĄ ROZPOCZĄŁ W STYCZNIU 2009 ROKU! AKCJA MARCINA JEST SPONTANICZNA,NA JEGO OCZACH ZOSTAŁA POTRĄCONA DZIEWCZYNKA. ROZDAJE ZA DARMO ODBLASKI DZIECIOM PORUSZAJĄCYM SIĘ NA DWÓCH KÓŁKACH, UŚWIADAMI IM, ŻE BYCIE WIDOCZNYM NA DROGACH JEST POTRZEBNE. POSIADANIE ODBLASKU NA ROWERZE LUB NA ODZIEŻY TO KOSZT KILKU ZŁOTYCH. NIE WARTO WIĘC OSZCZĘDZAĆ NA BEZPIECZEŃSTWIE I RYZYKOWAĆ UTRATĄ BEZCENNEGO ZDROWIA I ŻYCIA. "ODBLASKOWY ANIOŁ". ZROBIŁ NA MNIE OGROMNE WRAŻENIE, UWAŻAM, ŻE JEST POSTACIĄ POZYTYWNIE NAKRĘCONĄ, NA PYTANIE KIEDY ZREALIZUJE SWÓJ CEL ODPOWIADA KTÓTKO- NIGDY, MAM 26 LAT WIĘC ZOSTAŁO MI DUUUŻO CZASU. NAZAJUTRZ, ZAOPATRZONY PRZEZEMNIE W PROWIANT NA DROGĘ, WYRUSZYŁ W STRONĘ KLUCZBORKA, ZIELONEJ GÓRY, KONTUNUUJĄC SWOJĄ MISJĘ.
SĄ RÓŻNE CELE I POSTANOWIENIA, KTÓRE CHCIELIBYŚMY ZREALIZOWAĆ W SWOIM, TAK KRÓTKIM ŻYCIU. POSTAĆ MARCINA ZE SZCZECINA OBRAZUJE NAM, JAK NIEWIELE TRZEBA, ŻEBY TE MARZENIA SPEŁNIĆ.JEŻELI SPOTKACIE NA SWOJEJ DRODZE "ODBLASKOWEGO ANIOŁA" TO POZDRÓWCIE GO,JŻELI BĘDZIE POTRZEBOWAŁ POMOCY-POMÓŻCIE, I TRZYMAJCIE ZA NIEGO KCIUKI, ŻEBY MIAŁ SIŁY NA WYTRWANIE W SOIM POSTANOWIENIU.
POZDRAWIAM, IRENEUSZ TERLECKI

http://www.dailymotion.pl/video/x8rw8v_odblaskowy-anio-wroci-do-szczecina_sport
www.odblaskowyaniol.pl